Samsung QN32LS03CB 32 inch The Frame QLED HDR Smart TV Bundle 32" The Frame Customizable Bezel Brown (2023 Model)
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
11
quantity
Product details
Category
  • Includes Full Samsung USA COVERAGE | Samsung QN32LS03CB 32 inch The Frame QLED HDR 4K Smart TV (2023)
  • INCLUDED IN THE BOX: QN32LS03CB 32 inch The Frame QLED 4K UHD Quantum HDR Smart TV (2023) | The Frame Standard Smart Remote | Remote Control Battery | Power Cable | User Manual | E-Manual | Includes Samsung Authorized USA Coverage
  • BUNDLE INCLUDES: 32 inch The Frame Customizable Bezel 2023 (Modern Brown)
UPC 196641086869
Size 32 Inch
Brand Samsung
Color Modern Brown Bezel
Model Name E49SAMQN32LS03CB
Model Year 2023
Resolution 4K
Audio Input HDMI, USB
Item Weight 12 Pounds
Screen Size 31.5 Inches
Aspect Ratio 16:9
Battery Type AAA
Line Voltage 110 VAC 60 Hz
Manufacturer Samsung
Model Number E49SAMQN32LS03CB
Model Series QN32
Refresh Rate 60 Hz
BuiltIn Media Not Available
Mounting Type Wall Mount
Screen Finish Matte
Signal Format HDMI, USB, ATSC, QAM
Warranty Type Manufacturer Warranty
Connector Type HDMI, USB
Control Method Remote
Video Encoding HEVC
Controller Type Remote Control
Mfr Part Number E49SAMQN32LS03CB
Total Usb Ports 2
Operating System Tizen
Display Size Class 32 Inches
Display Technology QLED
Hardware Interface Bluetooth, HDMI, USB
Total USB 20 Ports 2
Speaker Description 2.0 channel stereo speakers
VESA Mount Standard 200 x 200 mm